OSOBNÍ DESATERO NÁVŠTĚVNÍKA FESTIVALU

1.) INFORMUJI SE

Aktivně se zajímám o pravidla a informace, sleduji je před akcí i po ní. Pokud jsem osloven, komunikuji s pořadatelem.

2.) JSEM FIT

Na akci nejdu, pokud mám zvýšenou teplotu nad 37 °C, pociťuji nějaké příznaky nemoci COVID-19 (bolesti hlavy, dýchací obtíže, rýma, kašel, únava, ztráta čichu apod.)

3.) OBLEČENÍ

Před akcí se převléknu do čistého oblečení.

4.) POZDRAV

Nepodávám si ruce s cizími lidmi, zdravím se loktem, nohou či gestem.

5.) ROZESTUPY

Dodržuji rozestupy a ctím osobní prostor.

6.) ROUŠKY

V případě, že je nařízeno pro daný prostor nebo typ akce použití roušek, respektuji nařízení a nosím roušku či respirátor, pravidelně si roušku vyměňuji (max. po 3 hodinách).

7.) HYGIENA

Často a důkladně si myji ruce. Pokud není možnost si ruce umýt, dezinfikuji. Minimalizuji kontakt s předměty.

8.) ZODPOVĚDNOST

Dodržuji pravidla a organizační pokyny pořadatele

9.) OHLEDUPLNOST

Jsem ohleduplný k ostatním. „Já chráním tebe, ty chráníš mě“

10.) ZPĚTNÁ VAZBA

Za týden po akci vyplním dotazník – jak se mi akce líbila, jak jsem se na ní cítím a zda se i po akci cítím zdráv a bez příznaků. Pokud bych v následujících 14 dnech po akci pociťoval příznaky, měl pozitivní test a byla mi nařízena karanténa orgánem ochrany veřejného zdraví, informuji o tomto bezprostředně pořadatele akce.

 

 

Icon-Blue_0002_Map

Mapa

Icon-Blue_0004_NaviPŘEHLEDNÁ NAVIGACE Na Barevné devítce se rozhodně neztratíte. Takhle přehlednou, viditelnou a jednoduchou navigaci jste ještě neviděli! Jednak akci snadno najdete ze všech možných přístupových míst, jednak pak rozhodně neminete toalety, baby koutek nebo třeba infostánek.
Icon-Blue_0001_Baby-serviceBABY SERVIS
Na Barevnou devítku vyražte i s miminkem! Náš vybavený baby koutek zajistí dostatečné zázemí pro přebalení nebo nakojení nejmenších zájemců o cizokrajnou kulturu. Navíc zaručujeme speciální toalety bez front nebo pásku s kontakty na ruku dítěte.
Icon-Blue_0003_FoodKVALITNÍ JÍDLO A PITÍ
Barevná devítka, to jsou také vybrané voňavé lahůdky z celého světa. Dbáme však, a to velmi přísně,  na výběr dodavatelů, aby bylo jídlo čerstvé, připravené podle hygienických norem a také, aby vám nevysálo peněženky. Na místě bude navíc spousta jídel vhodná i pro děti nebo vegetariány.
Icon-Blue_0007_Recption INFOSTÁNEK
Pořebujete informace o programu? Chcete zjistit, kde co najdete? Na infostánku jsou vám k dispozici milé a velmi podrobně informované hostesky, které vám poradí se vším, co by vás mohlo ohledně Barevné devítky zajímat. Navíc si tady můžete vyzvednout své hrací karty k soutěži „Za hodinu kolem světa“, které sem také vyplněné opět odevzdáte, až se budete chtít zařadit do slosování o skvělé ceny.
Icon-Blue_0000_Car DOPRAVA
Jak se na Barevnou devítku dostanete? Je to jednoduché.
Metrem: Jeďte „béčkem“ na stanici Českomoravská nebo Vysočanská
Tramvají: Linka 16, zastávka Poliklinika Vysočany
Autobusem: Linka 151, zastávka Poliklinika Vysočany Všechny stanice jsou opravdu blízko, tramvaj a autobus staví přímo u parku.

Pořadatel

p9_znak_new

Barevná devítka je pořádána v rámci projektu „Integrace cizinců na MČ Praha 9″ spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR a Magistrátem hl. m. Prahy.

Organizátor

mvpevents-logo

Partneři

Logo_MHMP


MV_BW


jiznicechy


kolektory


khamoro


slovo21


Mediální partneři

Logo_CRO_Regina


Logo_KUDYZNUDY


logo expats


Back to Top