Icon-Blue_0002_Map

Mapa

Icon-Blue_0004_NaviPŘEHLEDNÁ NAVIGACE Na Barevné devítce se rozhodně neztratíte. Takhle přehlednou, viditelnou a jednoduchou navigaci jste ještě neviděli! Jednak akci snadno najdete ze všech možných přístupových míst, jednak pak rozhodně neminete toalety, baby koutek nebo třeba infostánek.
Icon-Blue_0001_Baby-serviceBABY SERVIS
Na Barevnou devítku vyražte i s miminkem! Náš vybavený baby koutek zajistí dostatečné zázemí pro přebalení nebo nakojení nejmenších zájemců o cizokrajnou kulturu. Navíc zaručujeme speciální toalety bez front nebo pásku s kontakty na ruku dítěte.
Icon-Blue_0003_FoodKVALITNÍ JÍDLO A PITÍ
Barevná devítka, to jsou také vybrané voňavé lahůdky z celého světa. Dbáme však, a to velmi přísně,  na výběr dodavatelů, aby bylo jídlo čerstvé, připravené podle hygienických norem a také, aby vám nevysálo peněženky. Na místě bude navíc spousta jídel vhodná i pro děti nebo vegetariány.
Icon-Blue_0007_Recption INFOSTÁNEK
Pořebujete informace o programu? Chcete zjistit, kde co najdete? Na infostánku jsou vám k dispozici milé a velmi podrobně informované hostesky, které vám poradí se vším, co by vás mohlo ohledně Barevné devítky zajímat. Navíc si tady můžete vyzvednout své hrací karty k soutěži „Za hodinu kolem světa“, které sem také vyplněné opět odevzdáte, až se budete chtít zařadit do slosování o skvělé ceny.
Icon-Blue_0000_Car DOPRAVA
Jak se na Barevnou devítku dostanete? Je to jednoduché.
Metrem: Jeďte „béčkem“ na stanici Českomoravská nebo Vysočanská
Tramvají: Linka 16, zastávka Poliklinika Vysočany
Autobusem: Linka 151, zastávka Poliklinika Vysočany Všechny stanice jsou opravdu blízko, tramvaj a autobus staví přímo u parku.

Pořadatel

p9_znak_new

Barevná devítka je pořádána v rámci projektu „Integrace cizinců na MČ Praha 9″ spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR a Magistrátem hl. m. Prahy.

Organizátor

mvpevents-logo

Partneři

Logo_MHMP


MV_BW


jiznicechy


Logo-KO

RGB_VEOLIA_HD

PSAS_logo_c1

Mediální partneři

CRo-Regina_DAB_Praha_Z-RGB


 color_120x120_

logo1-rgb

expats logo

DP_logo_vertikal


kudyznudy-RGB


Back to Top