Pódium

BAREVNÁ DEVÍTKA 2020 – hlavní pódium

  • Circus Problem – Kapela Circus Problem vznikla v roce 2012. Její bouřlivé působení na české scéně zahrnuje jak pouliční busking, klubovou scénu, tak i velká pódia na předních českých i zahraničních festivalech. Prezentuje se svojí originální a nezaměnitelnou tvorbou autorských písní i některých coverů. Na letošní Barevné devítce se těšte na jejich vystoupení plné dynamickou hudbu, která rozproudí atmosféru i celé publikum.
  • BIJOU CAMARA & GUINEE TOUMBOUI – proč se na podium Barevné devítky pravidelně vrací africký soubor bubeníků a tanečnic Bijou Camara & Guinee Toumboui? Kvůli jejich energií nadupenému vystoupení, které vás uchvátí! Jádrem kapely je Bijou, rodilá tanečnice, choreografka, a zpěvačka z Guiney. Tanci se věnuje od mala a láska k hudbě ji provází celý život. Energie, přirozenost a ladnost, s kterou tančí je pozoruhodná. Přes 10 let tančila v baletu Soleil d’Afrique. Již v Africe získala bohaté zkušenosti s výukou Evropanů v Conakry. Nyní působí ve své skupině Bijou Camara & Guinee Toumboui , v mezinárodním projektu African Show Art Gibami a jako zpěvačka v kapele Létající Koberec.
  • La Familia Salsa Band – La Familia Salsa Band je pražská kapela, která hraje kubánskou salsu, dominikánskou bachatu a cha cha cha – tradiční písně i vlastní písničky. Tuto československou skupinu tvoří mladí hudebníci, tanečníci a učitelé tance. Součástí koncertu jsou i taneční workshopy.
  • Cimbálová muzika TRNKA – Repertoár skupiny tvoří písně z oblasti Valašska, jižní Moravy a Slovenska. Doprovází vlastní Taneční skupinu Trnka (www.ts-trnka.cz) a Dětský folklorní soubor Vonička (www.vonicka.com). Skupina vystupovala také na několika festivalech v zahraničí.
  • Gitans – Jsme velmi rádi, že můžeme letos spolupracovat s festivalem Khamoro a se sdružením Slovo 21. Ti nám zajistili skvělé hudební těleso, díky němuž se můžete těšit na jedinečnou romskou hudbu, čardáše, balkánský folklor, východniarské častučky, písně Romů z Ruska i Maďarska, ale také rytmy Arábie a Španělska.

Pořadatel

p9_znak_new

Barevná devítka je pořádána v rámci projektu „Integrace cizinců na MČ Praha 9″ spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR a Magistrátem hl. m. Prahy.

Organizátor

mvpevents-logo

Partneři

Logo_MHMP


MV_BW


jiznicechy


kolektory


khamoro


slovo21


Mediální partneři

Logo_CRO_Regina


Logo_KUDYZNUDY


logo expats


Back to Top