14:00 Folk Ensemble – Prahova (Rumunsko)
Tradiční rumunské folklórní tance doprovázené reprodukovanou hudou s možností zapojení diváků. Program za podpory Rumunského kulturního institutu.

14:45 Haseena Belly Dancers – workshop břišních tanců
Půlhodinový workshop břišních tanců s profesionálkou Štěpánkou Haseena.

Klikni pro více informací

069

15:30 Au Co
Taneční skupina Au Co – Moderní stylizace tradičních motivů vietnamského tance.

16:15 Forró
Pojďte se s námi přenést do daleké Brazílie a zatančit si Forró.
Forró je spojené především s brazilským severovýchodem a venkovem. Stejně jako celá Brazílie v sobě kombinuje vlivy různých kultur. Dupneme si do země jako Indiáni, zavlníme boky jako Afričané a při tom všem budeme mít rovné držení těla, jako Evropané.

17:00 Cigáni jdou do nebe & Gendalos
Hudba je dar, tanec je radost, radost vyjádřená pohybem nemá omezení věkem, rasou ani zdravím a my jsme toho důkazem Cigáni jdou do nebe ve spolupráci se Sandaloš čhaja. ZŠ a MŠ Grafická Praha Smíchov & Inklusio o.p.s.

17:30 Kaolack
Pape Ibrahima Ndiaye (Kaolack) je choreograf a tanečník světového věhlasu. Jeho tvorba vychází z tradičního afrického tance a svým osobitým pojetím prezentuje i moderní africký tanec. Získávané zkušenosti jak taneční, tak choreografické, má možnost předávat v mnoha zemích. Jeho nejnovější tvorba ovlivňuje v současné době několik desítek tanečních souborů ve světě. Držitel prestižní ceny za tanec a choreografii: Cultures France (Paris) a asociace Nes el Fen (Tunis).

Klikni pro více informací. 

Pořadatel

Akce je pořádána v rámci projektu MČ Praha 9 „Barevná devítka 2017“ na integraci cizinců spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

mvcr

Organizátor

mvp-events-CMYK

Partneři

Mediální partneři

    R1 na web 

 regina dab na web

 kudyznudy-RGB

 expats na web

 kamsdetmi

Back to Top